P I E S   to nierozłączny i niezastąpiony przyjaciel człowieka. W naszym domu towarzyszył nam niemalże od początku. Choć pierwsza nasza przygoda nie miała nic wspólnego z hodowlą to zawsze pasjonowało nas poznawanie coraz to nowych ras i cech im przypisanych.
Kiedy narodził się pomysł założenia hodowli, wszystkie nasze działania zmierzały w kierunku zapewnienia im jak najlepszych warunków.
W tym celu zmieniliśmy miejsce zamieszkania z wielkiej aglomeracji na obrzeża blisko położonego małego miasta Koronowa. Z dala od skupisk miejskich, w otoczeniu lasu i pobliskiego Zalewu Koronowskiego, mogliśmy stworzyć to, co zamierzyliśmy.
Nasi czworonożni przyjaciele, towarzysząc naszej rodzinie, dzieląc z nami każdą chwilę, radość i smutek; stały się cząstką nas, wtopiły się w naszą rodzinę i życiorys.
Życie bez nich stałoby się po prostu puste.

Mamy nadzieję, iż nabywcy naszych szczeniąt w pełni poczują i zrozumieją, jak wielką i ważną rolę w życiu człowieka, pełnym obłudy, materializmu, egoizmu i brutalności:; spełnia ta czworonożna istota, zwana tak krótko – P S E M -.


Grażyna 
Bukiej

 Z Sosnowego Kręgu FCI
ul. Leśne Osiedle 5
86-010 Koronowo
691-637-567
sosnowylas1@wp.pl
Numer konta:
50 1020 5558 1111 1929 5240 0060
Copyright © 2013 by Z Sosnowego Kręgu. All rights reserved!
Design by Tomasz Hinz | Code by Karol Piaskowski